Projektowanie ogrodów

Nasze projekty wykonywane są przez Architekta Krajobrazu. Dobiera on rośliny wg. upodobań klienta i warunków klimatycznych.

Więcej..

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodu to proces twórczy, którym zajmuje się nasz wyspecjalizowany Architekt Krajobrazu. Analizuje on teren pod względem walorów artystycznych. Rysując szkic działki uwzględnia elementy, które muszą pozostać.  Dokładnie wymiaruje cały teren i dokumentuje go w formie zdjęć, na potrzeby projektu.

 

 

Teraz chcemy poznać wizję Twojego ogrodu. Wysłuchujemy Twoich potrzeb i pomysłów.  Notujemy ulubione rośliny, kolory, wzory. Każdy projekt ogrodu jest indywidualny i dopasowany do Ciebie.

Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy projekt koncepcyjny ogrodu z podziałem na strefy i z wstępnie dobieramy materiały.

 

 

 

Po przedstawieniu wizualizacji i przeanalizowaniu  jej, uwzględniając ewentualne zmiany  przygotowujemy spis roślin i rysunki techniczne niezbędne do wykonania ogrodu.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wygenerowania filmu tzw. „Wirtualnego spaceru” po Twoim ogrodzie.

 

 

Przekazujemy całą dokumentacje w wygodnej dla Państwa formie papierowej bądź elektronicznej.

Na tym etapie prace projektowe zostały zakończone. 

Przystępujemy do kalkulacji i wyceny. 

Po przedstawieniu oferty i akceptacji jej z Państwa strony ustalamy termin wykonania zlecenia i zabieramy się do pracy :]

 

Zobacz jak wyglądało powstawanie tego ogrodu wg wykonanego wcześniej projektu.

W związku z tym, że klient zrezygnował z niektórych jego elementów już podczas realizacji, efekt końcowy delikatnie odbiega od założonego projektu.

Zapraszamy do fotoprezentacji:]

Mapa lokalizacji firmy

Kontakt

GARDEN Marcin Paruch
Łąkta Górna 316
tel. 888 708 695
e-mail: m.paruch@op.pl

Polub nasz fanpage